Sadzonki

W naszej winnicy oprócz doskonałego wina znajdziecie Państwo sadzonki winorośli.

Prowadzimy uprawę i sprzedaż wielu odmian do produkcji wina białego i czerwonego, a także odmiany deserowe (tzw. wielkoowocowe). Mamy kontakt z najlepszymi producentami sadzonek w Europie, a nasz materiał szkółkarski pozostaje zawsze najwyższej jakości.

Wszystkie sadzonki szczepione są na podkładkach odpornych na korzeniową formę jednego z najgroźniejszych szkodników winorośli jakim jest filoksera winiec (Phylloxera vastatrix).
Podkładką proponowaną przez nas Państwu najczęściej będzie SO4 – jedna z najbardziej uniwersalnych podkładek, dobrze przystosowująca się do wielu typów gleb i w zasadzie odpowiednia dla większości odmian.

Oferowane sadzonki są materiałem w pełni profesjonalnym, legalnym i kwalifikowanym. Do ich produkcji użyto tylko testowanego materiału, wolnego od wirusów.
Z naszego materiału powstały w ostatnich latach w Polsce duże winnice. Już dziś możemy cieszyć się winami pochodzącymi właśnie z tych nasadzeń również w Rejonie Małopolskiego Przełomu Wisły. Nasza Winnica oferuje szeroki wybór sadzonek za rozsądną cenę dla każdego Klienta w Polsce, także w niewielkich ilościach.